• Цената е намалена.
  • Свеж
LCD Екран и Кабел за SONY SR62E SR82E SR52E SR72E DVD404 DVD405 DVD805 видео камерата

LCD Екран и Кабел за SONY SR62E SR82E SR52E SR72E DVD404 DVD405 DVD805 видео камерата

 
DEN 1247.52
DEN 1123.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Компатибилен Бренд:
За sony
Екран На Допир:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
R62E SR82E SR52E SR72E DVD404 DVD405 DVD805
LCD Комплет:
Yes

Поврзани производи