• Цената е намалена.
  • Свеж
LCD Екран за Panasonic ZS8 TZ18 Дигитална Камера

LCD Екран за Panasonic ZS8 TZ18 Дигитална Камера

 
DEN 527.52
DEN 475.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
ZS8 TZ18
Компатибилен Бренд:
за PANASONIC
Екран На Допир:
No
Бренд Име:
Луди RZX
LCD Комплет:
Yes

Поврзани производи