• Цената е намалена.
  • Свеж
хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100468974 за Seagate 3.5 SATA 500GB хард диск поправка податоци за обновување

хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100468974 за Seagate 3.5 SATA 500GB хард диск поправка податоци за обновување

 
DEN 633.60

Стока
Во продавницата

Кога ќе го добиете нашиот одбор, повлечете го на вашиот диск директно, да се тестира дали вашиот диск на моќ, без разлика дали дискот спин. (бидете сигурни дека вашата оригинална PCB број е точно на истата со овој број) PCB Број : 100468974 Контролор : V523 C Мазна Чип : 100369972 Контролор : V523 C Мазна Чип : 100501286 Контролор : LSI-TTB5501 B Мазна Чип : 100369972 Контролор : LSI-TTB55 D1 C Мазна Чип : 100369972 Контролор : LSI-TTB5501 D Мазна Чип : 100369972 Контролор : LSI-TTB5501 D Мазна Чип : 100501286 Одговараат за : ST3500320 AS, ST3500620 AS, ST3500820 AS, STM3500320 AS, ST3500320 SV, итн Постојат различни РЕВ на СВ PCB одбор : REV A/B/C/D/E, повеќето од различни РЕВ се compatiable, не барање на главниот чип, мазна чип други чипови мора да се исти; дури и различни главната&мазна и други чипови се compatiable. За ретко одбор број, треба да се определи РЕВ.


Карактеристики на производот

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Бренд Име:
јас-supersim

Поврзани производи