• Цената е намалена.
  • Свеж
4PCS Ретро Класичен Антички Европа Тип Шкафот Плакарот Кабинет се Справи со Мебел Knob Прстен се Повлече Фиока Шкафче се Повлече Табот Griphook

4PCS Ретро Класичен Антички Европа Тип Шкафот Плакарот Кабинет се Справи со Мебел Knob Прстен се Повлече Фиока Шкафче се Повлече

 
DEN 1680.00
DEN 1344.00

Стока
Во продавницата


4 PC/Многу Ретро Антички Европа Тип Шкафот Плакарот Кабинет се Справи со Мебел Knob Прстен се Повлече Фиока Шкафче се Повлече Табот Griphook
2 Црна 2 Жолта По Многу Или 4 Црна Или 4 Жолта По Многу Се Сите Е Во Ред, Ве Молиме Наведете Кога Ќе Се Направи Нарачка.
Ќе Брод 2 Црно И 2 Жолта Ако НЕМА ЗАБЕЛЕШКА Од Вас.
1. Античкиот Шкафот Плакарот Фиока Мебел Се Справи Со Knob Прстен Се Повлече Повлече Табот Griphook
2. Европската Тип Ретро Антички Стил
3. 95 MM Вкупна Должина
4. Цинк Легура Материјал Со Слободни Појавување На Завртки
5. Убаво Полирање И Позлата
6. Едноставен и Елегантен Prodcut Линии Дизајн


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
HQDH
is_customized:
Yes
Тип:
Работ Плоскости
Тип:
Античкиот Шкафот Плакарот Фиока Мебел Се Справи Со Knob
боја:
Црна, Жолта Два Боја За Вашиот Избор
Завртки:
Бесплатни Доволно Појавување На Завртки
Трговија на големо:
4PCS/МНОГУ(4PCS На Различни Бои Или Иста Боја)

Поврзани производи