• Цената е намалена.
  • Свеж
Принцезата cosplay костими за девојка жените лето лолита фустан средновековниот готски фустан кралската матурска формално фустани

Принцезата cosplay костими за девојка жените лето лолита фустан средновековниот готски фустан кралската матурска формално фустани

 
DEN 2932.80
DEN 2698.00

Стока
Во продавницата


Околу слика :
Доколку ставката што сте ја добиле може да има мала разлика со слика,ве Молиме да се разбере! Ова е нормална појава. Бидејќи постојат разлика на светлината и пиксели. Ви благодариме!
За боја&големина на :
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
1.Таму си Азија големина, не едноставно да го изберат тоа со S/M/L, ве молиме погледнете на детални големина на податоци.
2.Производ големина се мери со рака.Па има за 2-3 cm dimensionerror.ве молиме да се разбере.Ви благодариме!
Услови на услуги :
Превозот време за 15 до 28 работни дена преку воздухопловната во Кина поштата со следење на број.
Поради разликите во земји и региони, повеќето од реалните испорака време може да се разликува, во зависност од давателот на поштенските услуги во вашата земја
Цената и превозот цената НЕ вклучува никаква царина или данок,Купувачите треба да биде одговорен за данок или прилагодено на нивната куповна
Превозот :
Превозот време за 15 до 28 работни дена преку воздухопловната во Кина поштата со следење на број.
Поради разликите во земји и региони, повеќето од реалните испорака време може да се разликува, во зависност од давателот на поштенските услуги во вашата земја
Цената и превозот цената НЕ вклучува никаква царина или данок,Купувачите треба да биде одговорен за данок или прилагодено на нивната куповна
Враќањето На Полицијата :
Ако сте незадоволни со предмети(личен избор),можете да се вратите до нас во рок од 7 дена.
Дефектни и оштетени производи ќе се нудат замена или рефундирање, понудата со доверба.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Повратни информации :
Вашата позитивна повратна реакција ќе биде високо ценета. Искрено се надеваме дека можеме да градиме долгорочни деловни односи.
We 'll се обидуваме се потрудиме да ви понудиме најдобра услуга. ве молиме да ни даде можност да се реши доколку има било каков проблем.
Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, DHL). Ние ќе понуди најниска цена за вас!
обезбеди пад на превозот. Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на вашиот beh


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Сезоната:
Лето
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
зимски vestido гроздобер
Половината:
Империја
Деколте:
Пак надолу Јака
Силуета:
Бал
Стил:
Симпатична
Бренд Име:
HANDSTRONG
оглас на годината сезона:
2014 години на летото
Декорација:
Лак, Чипка
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи