• Цената е намалена.
  • Свеж
High-end Производ за Washi Оризова Хартија Лента, Топла стил Сјајот DIY лента,washy цвеќиња лента за подарок пакување,случаен МИКС 20pcs/многу

High-end Производ за Washi Оризова Хартија Лента, Топла стил Сјајот DIY лента,washy цвеќиња лента за подарок пакување,случаен

 
DEN 960.00
DEN 864.00

Стока
Во продавницата


ЦРН ПЕТОК ШОПИНГ СЕГА Ова е нашата голема продажба точка за ЦРН ПЕТОК шопинг фестивал. На Продажба time : 11.27 - 11.30, 3 дена САМО. откако Продажба измине времето, објектот ќе стане да оригиналната цена. ЗАТОА, не пропуштајте ја шансата,драг пријател ! ние сигурно ќе донесе имаат среќен шопинг тука. -
Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тука
1.Објектот големина : 15mm*10m 2.1 број = 20 парчиња 3. бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail 4. Микс од бои, секој еден / секој модел Слика покажува : Ако ви треба повеќе други дизајни, ве молиме кликнете на линкот подолу : ви Благодариме !


Карактеристики на производот

Тип:
селотејп
Бренд Име:
QCUSTOM
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
A-001

Поврзани производи