• Цената е намалена.
  • Свеж
HTDZ ХТ-81 Микрофон Микрофон 14.37 инчен Професионални Electret Кондензаторот Микрофон

HTDZ ХТ-81 Микрофон Микрофон 14.37 инчен Професионални Electret Кондензаторот Микрофон

 
DEN 2352.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Пакет:
Yes
Поларните Обрасци:
Cardioid
Стил:
Tabletop
комуникација:
Жичен
Бренд Име:
chanhuite
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Употреба:
Конференција Микрофон
Број На Модел На:
ХТ-81
Пикап Шема:
Пушка
Тип:
Кондензаторот Микрофон

Поврзани производи