• Цената е намалена.
  • Свеж
Новата Батерија се вклопуваат за LS4278 LI4278 DS6878 82-67705-01 промет на големо со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Новата Батерија се вклопуваат за LS4278 LI4278 DS6878 82-67705-01 промет на големо со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

 
DEN 3840.00

Стока
Во продавницата


LS4278 Батеријата Одговара за 82-67705-01 LI4278 DS6878
Тежина : 45g секоја; 1.6 kg за 20pc со пакет
Карактеристики
Бар-код Скенер Батеријата се вклопува LS4278 LS4278 Батеријата Одговара 82-67705-01 LI4278 DS6878
Спецификации
Излезен Напон : 3.6 V
Amperage : 700m Ah
Хемија : Ni MH
Компатибилност
: 82-67705-01, BTRY-LS42 RAAOE-01, LS4278 / LI4278 / DS6878
Компатибилен Батеријата
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
LS4278
Бренд Име:
JTJDEQ
Материјал:
Батеријата
боја:
Бела
Пакување:
Неутрален Пакување

Поврзани производи