• Цената е намалена.
  • Свеж
688-2RS минијатурни лежишта минијатурни лежишта На size 8*16*5mm

688-2RS минијатурни лежишта минијатурни лежишта На size 8*16*5mm

 
DEN 230.40

Стока
Во продавницата


688-2 RS минијатурни лежишта минијатурни лежишта На size 8*16*5mm
Ако ви треба било други големина,ве молиме контактирајте со нас.


Карактеристики на производот

Капацитет На Моторот:
Други
Број На Модел На:
688-2RS
Материјал:
Челик
Премази:
Други
Структура:
Други
is_customized:
Yes
h:
5mm
Тип:
Топката
Печати Тип:
2RS
Број на Ред:
Единствен ред
Прецизност Оценка:
ABEC3
Структура:
Длабоко Жлебот
Создаден Големина:
8мм
Надворешен дијаметар:
16mm

Поврзани производи