• Цената е намалена.
  • Свеж
14x24cm 0.8 mm подебели бела мајка на бисер листови ЧЕТКА laminates школка хартија мебел пломба гитара апликација додатоци

14x24cm 0.8 mm подебели бела мајка на бисер листови ЧЕТКА laminates школка хартија мебел пломба гитара апликација додатоци

 
DEN 13439.52
DEN 12768.00

Стока
Во продавницата


НАПОМЕНА : ОВА Е ЛАМИНАТ ЛИСТОВИ. НИЕ СЕ ДРЖИМЕ НЕКОЛКУ ТЕНКИ ШКОЛКА ХАРТИЈА ЗА ДА СЕ НАПРАВИ ЕДЕН ДЕБЕЛ.
1 LOT=10 КОМПЈУТЕРИ
ЛИСТ ГОЛЕМИНА : 140 X240 X0.8ММ
МАТЕРИЈАЛ : АВСТРАЛИСКИ БЕЛА МАЈКА НА БИСЕР
ОВАА ШКОЛКА ЛИСТ ГОЛЕМИНА Е ЗА 140 X240 X0.8ММ.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12month бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Карактеристики на производот

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
HA6011
Материјал:
мајка на бисер
Материјал:
Австралиската Бела ЧЕТКА
Големина:
140x240x0.8mm
одделение:
AA

Поврзани производи