• Цената е намалена.
  • Свеж
Уметноста Ткаенина Фотографија Позадина Деца Обичај Фото Проп потекло 5ftX7ft Д-2526

Уметноста Ткаенина Фотографија Позадина Деца Обичај Фото Проп потекло 5ftX7ft Д-2526

 
DEN 960.00
DEN 614.00

Стока
Во продавницата


Материјал
Уметноста Ткаенини : тенок (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат ,поевтини и светлината од платно и винил,
Art Fabric,некое време ние тоа го нарекуваме како тенка винил ,но тоа се многу различни од Винил . Позадина Продавница не може да понуди наплата на замена на предмети кои имаат мала боја варијации за ова
причина бидејќи ова е природниот процес за било печатени објект. Ние, исто така среќно понуда изразат превозот опции по барање и ние брзо може да цитат ќе го изразат испорака стапки, ако е потребно.
Ако имате некој одреден датум треба вашата нарачка од или се однесуваат на горенаведените временски рамки нема да биде доволно, едноставно порака нас
и ние можеме да работиме со вас да се обезбеди за време на испорака.
Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасни,Мајчинство и Семејство Фотографија и така натаму.
ние исто така, обезбеди валани превозот начин,кога ќе треба.
Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.

Производство и Испорака :
Нашата обработка на време е само 4-10 дена!
Во просек, ве молиме овозможи 7-12 работни дена за НАС испораки и 15-60 работни дена за меѓународна испораки
откако вашата позадина цел остава нашиот магацин.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.

За Боја :
Ве молиме имајте на ум дека секој компјутер има различни бои и резолуција прилагодувања така бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните
печати во зависност од вашите прилагодувања. исто така, може да се земе слики со флеш,тогаш брчки повеќе invisable .
Ние брод речиси НАСЕКАДЕ.
Најпопуларните големини, треба да се користат за :
1) Лесна Големина (дојде во едно парче,без споеви)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.

Како да се откажам од позадина :
Обично Фотографи(вклучително и себеси) користење фотографија позадина прстиња за да висат на овие на трибина.

Карактеристики :
Лесен,лесен за ракување и го носат;
Не-рефлективен;
Интензивна живописни бои и реални детали;
Не џеб;
Компјутер за печатени реализам;
Лесно drapped или обесени права.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.)
2) Не е Лесна Големина (дојде во 2-4 парчиња,се чини помеѓу позадина)
8ft x 8ft (250cm X250cm)-без подот за лице да застане на.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.

Предмети што не се баш исти како и емисии на веб-страница по печатени. Сепак, ние може да додадете Grommets
или Пол џебови за мали дополнителни трошоци(ве Молиме да побара ова пред да нарачате).Па прочитајте ги внимателно пред да palce цел

Големина на :
Сите backdrops се печатени во ширина x висина формат.некои матно . Ако некој објект што не имаат опција да брод вашата земја, ве молиме контактирајте ме и јас може да го додадете.
Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија.
7ft x 10ft (200cm X300cm)
8ft x 12ft (250cm X360cm)
10ft x 15ft (300cm X450cm)
10ft x 20ft (300cm X600cm)
Овие големини дојде во 2-4 парчиња, треба да се закачите на нив со двојно двострано лента. Превозот време за меѓународни ќе се разликуваат.
Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
HUAYI
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ArtFabric
Тип:
Печатени

Поврзани производи