• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Кунг фу Кафе Чај Set-20.3 fl.оз 600ml Тиква Облик на Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере со infuser Зелена Капак+6*30ml Тиква Чаши

1x Кунг фу Кафе Чај Set-20.3 fl.оз 600ml Тиква Облик на Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере со infuser Зелена Капак+6*30ml Тиква Чаши

 
DEN 1359.36
DEN 1169.00

Стока
Во продавницата

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Чај Поставите -20.3 fl.оз Тиква Топлина-Отпор Стакло Teapot+6*1.01 fl.оз Тиква Чаши Вклучуваат : ** 1 x20.3 fl.оз 600ml Тиква Топлина-Отпор Јасно Чаша Кафе Чај Тенџере w/ infuser и Капак ** 6 x 1.01 fl.оз 30ml Тиква Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Чај Кафе Чаши Поставите 20.3 fl.оз 600ml Тиква Топлина-Отпор Јасно Чаша Кафе Чај Тенџере w/ infuser и Капак Вклучуваат : ** 1 x 20.3 fl.оз 600ml Тиква Облик на Топлина-Отпор Стакло Teapot со infuser со Капак ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 20.3 fl.оз 600ml ** Нето Тежина : 9.52 мл/270g ** Тежина со Пакет : 12.7 мл/360g Тенџере Капак : ** Висина : 0.79 инчен/20mm ** Горниот Дијаметар : 3.15 инчен/80mm ** Дното Дијаметар : 2.36 инчен/60mm Внатрешна Сад : ** Висина : 2.56 инчен/65mm ** Горниот Дијаметар : 2.95 инчен/75mm ** Дното Дијаметар : 2.36 инчен/60mm Надворешниот Сад : ** Висина : 2.95 инчен/75mm ** Горниот Дијаметар : 2.95 инчен/75mm ** Дното Дијаметар : 3.94 инчен/100mm 6pcs 1.01 fl.оз 30ml Тиква Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Чај Кафе Чаши Сет Вклучуваат : ** 6 x 1.01 fl.оз 30ml Тиква Облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Чај Купот/Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.01 fl.мл/30ml ** Висина : 1.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 1.97 инчен/50mm ** Дното Дијаметар : 1.38 инчен/35mm ** Нето Тежина : 1.31 мл/37g/1pcs ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено. 2. Ние го избере најсоодветниот превозот превозникот да брод вашата нарачка до земјата. Во повеќето пати, цел ќе се реализира во 2-4 недели. 3. Ние секогаш ќе пак цел како безбедно како што може да. Но, постои еден доста долг пат за меѓународна шпедиција, доколку постои каква било штета или проблемот со објектот што сте го добиле за време на меѓународна шпедиција, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме најдобро да им помогне да се справат со. 4. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 5. Ве молиме проверете ја вашата е-мејл или сметка за редовно, ние ќе го испрати е-мејл или порака ако има било какви проблеми со цел или превозот. ПОВРАТНИ информации, Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ве молиме не заборавајте да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот. Во случај, ако не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да ја поднесете вашата оценка. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација. 1. Со цел да ви обезбеди најдобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат. 2. Ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение пред вас ќе замине на неутрален или Негативен фидбек оценка негативни повратни информации. 3. Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате & нашите превозот фреквенција. Ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди! Ако не сте задоволни, едноставно, дозволете ми да знам преку e-mail, наместо да ја напушти ниска оценка, и јас ќе работат да се направи на тој начин. 4. Ве молиме да ни ме преку "МОИ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x 20.3 fl.оз 600ml Тиква Форма Стакло Teapot со infuser со Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 x 1.01 fl.оз 30ml Тиква чисто Стакло мали Teacups
Не Се Вклучени:
Мали Чај Коцки НЕ се Опфатени
Број на Корисник:
6
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи