• Цената е намалена.
  • Свеж
SXDOOL 24v фан 5015 BP501524H 50mm, 5cm DC 0.17 НА 2Wire axial casse Вентилаторот за Ладење

SXDOOL 24v фан 5015 BP501524H 50mm, 5cm DC 0.17 НА 2Wire axial casse Вентилаторот за Ладење

 
DEN 1583.52
DEN 1203.00

Стока
Во продавницата


Модел : BP501524 H
Напон : 24 V DC
Актуелни : 0.17 На
Брзина : 5600 вртежи во минута
Проток на воздух : 15.75 CFM
Бучава : 35d B


Карактеристики на производот

Бренд Име:
SXDOOL
Број На Модел На:
BP501524H
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Поврзани производи