• Цената е намалена.
  • Свеж
3 дел Рачно Насликани Маслото Афион Во Друг Начин-Модерна Флорални Платно Ѕид Уметност-Цвет Платно Ѕид Слики за дневни Соби

3 дел Рачно Насликани Маслото Афион Во Друг Начин-Модерна Флорални Платно Ѕид Уметност-Цвет Платно Ѕид Слики за дневни Соби

 
DEN 1775.52
DEN 1598.00

Стока
Во продавницата


Рачно Насликани Маслото Афионот Во Друг Начин-Модерна Маслото На Платно Уметност Ѕид Оркестарот-Цветни Маслото Ѕид Уметност Афионот Во Друг Начин со одличен уметник. Модерната платно ѕид уметност се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашиот уникатен цвеќиња модерна платно ѕид уметност сет ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Рака-насликани масла од категоријата на "цвет сликарство" се одлична идеја за подарок за нов стан : цветни ѕид уметност најубаво светло до ѕидовите на модерна дневната соба или трпезаријата.
Големина : 72"W × 24"H(180.00 cm×60.00 cm) Детална : 24x24x3pcs Опис Тагови : Афионот & Сончоглед Наслов : Афионот Во Друг Начин Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : 3 - парче Флорални Платно Ѕид Уметност Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Маслото Информации 3 дел модерна платно уметност поставите цвет слика за продажба, Тоа е 100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Афионот Во Друг Начин, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние не само што ги репродуцира секој детал на оригиналната слика,туку да го фати својата душа. Цветни платно уметност множества се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашиот уникатен цвеќиња платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели.


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
72x24
боја:
Формулиран
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Афионот Во Другите Начин
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
72x24

Поврзани производи