• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]eiectroube Американски Електроника Клуб Треска 0.33UF200V волумен 8 * 23 акции трговија на големо--20pcs/многу

[БЕЛА]eiectroube Американски Електроника Клуб Треска 0.33UF200V волумен 8 * 23 акции трговија на големо--20pcs/многу

 
DEN 1603.20
DEN 1298.00

Стока
Во продавницата


eiectroube Американски Електроника Клуб Треска 0.33 UF200 V волумен 8 * 23 акции трговија на големо


Карактеристики на производот

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Примена:
Општа Намена
capacitance:
-
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи