• Цената е намалена.
  • Свеж
5Pairs Црна Водоотпорен 2Pin 18AWG/0.75 мм 20cm Кабел Wire Конектор За LED Ленти ОД 6mm

5Pairs Црна Водоотпорен 2Pin 18AWG/0.75 мм 20cm Кабел Wire Конектор За LED Ленти ОД 6mm

 
DEN 383.52

Стока
Во продавницата


Функција
Еден Кабел Должина : 20cm (Машки и женски секој 20cm)
Еден Пар Вкупна Должина 40cm
Целата кабел надворешниот дијаметар : 6 mm
Најголемата големина на орев : 22mm
Жица Големина : 2 x 0.75mm2 18 AWG
Номинална Cirrent : 6 A
Ленти одделение : IP65
Fireproofing одделение : UL94 V-0
Вкупната Тежина : околу 163g
Пакување
Пакување : Рефус
2 Pin Машки Кабел Конектор x 5 Парчиња
2 Holes Женски Кабел Конектор x 5 Парчиња
Превозот
Овој објект се испраќаат со следење на број,кои се испраќаат од страна на Кина ПОСТ
Пратката пристигнување време( за референца само)
Сад / Велика Британија / Норвешка /Австралија/Канада
По 15-20 дена
Германија / Франција / Белгија / Австрија / Netherland / Полска
20-30 работни дена
Шпанија/ Бразил/ Русија / Литванија/Други он-листата Земји
Со 25-35 работни дена
Враќање&Контактирајте со нас
(1)Го прифати враќањето,ве Молиме контактирајте не преку порака или e-mail прво, пред да се врати,објектот треба да се врати во рок од 14 дена и се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачи.
(2)Ако вашиот пакет за повеќе од 40 дена не биле примени, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.(Русија и други земјата ќе потрае многу подолго од друга земја, па ве молиме да бидете трпеливи,ако повеќе од 50 дена не биле примени,ве молиме concact нас)
(3)ние се потрудиме да се обезбеди предмети " квалитет и нашите услуги. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации, па ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и општи повратни информации,ви Благодариме за вашата поддршка!
Имајте пријатен ден!!
10 Pairs/20 Pcs 2 Pin 20cm 0.3 mm Плоштадот Црна Водоотпорен LED Ленти Жица Конектори US$ 10.00 /многу
парчиња / многу
10 Pairs/20 Pcs DC Моќност 20cm 0.3 mm Плоштадот Транспарентен 2 Pin Жица LED Лента Светлина Водоотпорен Конектори US$ 11.20 /многу
парчиња / многу
10 Pairs/20 Pcs 3 Pin 20cm 0.3 mm Плоштадот Водоотпорен Црна LED Ленти Жица Конектори US$ 11.00 /многу
парчиња / многу


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
yczxo-2 OD4mm

Поврзани производи