• Цената е намалена.
  • Свеж
Smartfive Мажите Маица Е Памук, Чисто Бели Кошули Camisa Masculina Долг Ракав Кошула Мажите Летото 2017 Нови SFL4K62

Smartfive Мажите Маица Е Памук, Чисто Бели Кошули Camisa Masculina Долг Ракав Кошула Мажите Летото 2017 Нови SFL4K62

 
DEN 2047.68
DEN 1679.00

Стока
Во продавницата


2016 година Нови Бели Мажи Кошула Долг Ракав Памук Тенок Одговара Camisa Masculina Кошула Мажите Лето Есен XS-4 XL 5 XL 6 XL детали за производот
Пакување :
1. Сите предмети се внимателно спакувани за да се обезбеди тие да пристигнат во најдобра состојба.
2. Ние сме среќни да се организира било какви посебни пакувања за да ги задоволат вашите потреби.
Начин На Плаќање
1. Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
3. Парите е сигурен во Aliexpress сметка. На приемот на стоката ве молиме да се даде потврда на Aliexpress веб-сајт и ослободување на пари по стоки се добиени.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздух mail или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник , сабота, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Повратни информации
1. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее. Ние негува секој клиент.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Па ние и придобивките од позитивни повратни информации. Ви благодариме однапред!
3. Ако има било какви проблеми со било која од стоките, ние ќе работиме со вас за да ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрални или негативни повратни информации, бидејќи негативен фидбек не се реши нешто, ние претпочитаат да се биде проактивен кон решение. Ви благодариме за вашето внимание.
4. Враќање клиенти се даде поголема попусти, како и прилично подароци од благодарност.
За Нас
Добредојдовте на нашата компанија. Тоа е големо задоволство да се работи со вас!
Ние правиме максимални напори за да биде сигурен, брзо и економски. Ние сме среќни понуда на стоки од добар квалитет, ниска цена, со најдобра услуга за вас!
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со супер услуга, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SFL4K62
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Стил:
Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
SMART ПЕТ
Sleeve Стил:
Редовни
Јака Тип:
достигнаа јака тока
Сезоната:
Есен
Цвет:
социјална кошула
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,5XL,6XL
боја:
Бела Кошула, Розева, Сина,виолетова
Sleeve:
мажите кошула долг ракав
машка облека :
кошула за мажи

Поврзани производи