• Цената е намалена.
  • Свеж
FDU3 За Пренос на Програми За Lonati G Серија GL615 GL454 Чорапи Машина / Lonati ЛА Серија LA10P7 LA04MJ Чорапи Машина

FDU3 За Пренос на Програми За Lonati G Серија GL615 GL454 Чорапи Машина / Lonati ЛА Серија LA10P7 LA04MJ Чорапи Машина

 
DEN 9120.00

Стока
Во продавницата

FDU3 За испорака програма на Santoni лесна веш машина и Lonati чорапи машина . Одличен Квалитет, Брза Испорака Оваа FDU3 е посебен, ако треба, ве молиме јавете се и закажете да ни однапред прво
FDU3 е се Осмисли За пренесување на програми за Сите Lonati и Santoni машини. Пример : За LONATI GL615 GL454 / Santoni SM8-TOP2 / Sangiacomo машина
Главниот технички податоци FDU-3
Напојување : 24 VAC - 24 VDC
Потрошувачка : од 1,5 W max *
Пренос на податоци : CURRENT-ЈАМКА 4/20 ма - USB
Статички RAM меморија : 28k *16
Температурата на работа : 0ºC на + 45ºC
Релативна Влажност : 20% до 80% не кондензирање
Заштита Степен : IP 31
Тежина : 37 g
Димензии : 60 * 65 * 28 мм
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Политика на враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Ако се чувствуваат разочарани објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Објектот мора да се врати во orginal услов за наплата/размена. Превозот на трошоците направени за вас.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
FDU3

Поврзани производи