• Цената е намалена.
  • Свеж
ID13 чип стакло за Хонда 10pcs/многу Бесплатен превозот

ID13 чип стакло за Хонда 10pcs/многу Бесплатен превозот

 
DEN 1103.52

Стока
Во продавницата


ID13 чип стакло за Хонда 10pcs/многу бесплатен превозот
Пакет листата :
10pcs x ID13 чип стакло за Хонда 10pcs/многу
се обезбеди одобрението за промет на големо.
Бесплатен Превозот : Стандард Рамна Стапка На Превозот Услуга
Проценето време на испорака : 7-15 работни дена.
Тежина : 0.1 КГ ( 0.22 LB ) Пакет : 2cm*2cm*0.5 cm ( Инчи : 0.79*0.79*0.2 )
Ако вашиот пакет испорачуван Експрес Испорака, ве молиме да ни даде валидна испорака телефонски број,
и, исто така, целосна и точна превозот адреса.
Брз detial
Тип : Авто чип
Број на модел : es00045
акции : во парк
Квалитет : Најдобри
Испорача : Брзо
MOQ : 10pcs
Цена : Пониска од пазарната конкурентна
Рок на плаќање : банкарски трансфер , Western Union , Paypal
Пакување & Испорака
Пакување Детална : стандард пакување во тетрапак
Испорака Детална : Испорака во рок од 4 дена по плаќање на успех
Спецификации
1.Висок квалитет
2.Најдобра цена
3.Достапни за промет на големо
4.Брза Достава
5.добри по-продажбата на услугата
Refound &замена
1.Ние обезбедуваме 1year warrantly.
2.Доколку ставката што сте ја купите од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.
3.Ако предмети е дефектен, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
4.Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена
5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците настанати
Главниот производ


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Напон:
5V
Име На Модел:
ID13
Објектот Должина:
8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
MINO ENSMY
Објектот Ширина:
5cm
Специјални Функции:
добро
Материјал Тип:
Стакло
Објектот Тежина:
0.1kg
is_customized:
Yes

Поврзани производи