• Цената е намалена.
  • Свеж
Модерната Кристал Глуварче Спалната соба Bedsides Табела Светла Хром База Луксузни исклучителна Кристал Цвеќиња Биро осветлување Тела

Модерната Кристал Глуварче Спалната соба Bedsides Табела Светла Хром База Луксузни исклучителна Кристал Цвеќиња Биро осветлување

 
DEN 7680.00

Стока
Во продавницата


Опис
100% Сосема Нов и со висок квалитет
Модел : Кристал табела светилка
Димензии : Дијаметар 22cm/8.7", Висина 48cm/18.9"
Извор на светлина : G4 20 W*1(Цената не вклучува светилки)
Напон : 110-240 V
Материјал : Полиран Хром, кристално
Пакет се вклучени : 1* табела Светилка
***Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Биро Светилки
Сенка Тип:
Кристално
Карактеристики:
Кристал Глуварче
Тело Материјал:
Хром,Кристално
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Гаранција:
1 година
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CCC
Е dimmable:
No
Стил:
Современа
База Тип:
G4
Напон:
90-260V
Материјал:
Кристално
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
ЛЛ-850

Поврзани производи