• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот/мелница за месо пластични брзини G

Бесплатен Превозот/мелница за месо пластични брзини G

 
DEN 527.52

Стока
Во продавницата

Параметри на производот ве молиме почекајте.
Ако ви треба голем број на не-стандард, високо ниво на тежина, специјални материјали, опрема, ние може да произведе! Имаме mechanica обработка, ЧАСОТ, МИМ три процес. Се надеваме да го добиете вашиот цртежи и цитати! Ние може да повеќето брзо рок од 1 часа за да ви даде понуда!


Карактеристики на производот

Тип:
Мелница За Месо Делови

Поврзани производи