• Цената е намалена.
  • Свеж
10ft 3M Гитара Кабел за Антена аудио Кабел за Гитара Инструмент Patch Кабел Кабелот Бесплатен Превозот

10ft 3M Гитара Кабел за Антена аудио Кабел за Гитара Инструмент Patch Кабел Кабелот Бесплатен Превозот

 
DEN 863.52

Стока
Во продавницата


10ft 3 M Гитара Кабел за Антена аудио Кабел


Карактеристики на производот

Тип:
аудио кабел
Број На Модел На:
3MB
Бренд Име:
landtone
is_customized:
Yes
Тип:
аудио кабел
Должина на кабел:
10ft 3M
Приклучете:
6.35 mm / 1/4
боја:
Црна

Поврзани производи