• Цената е намалена.
  • Свеж
5PCS !! 30мм Сребрен клуч синџир Срцето магнетни стакло locket keychains лебди шарм locket Цинк Легура LSFK10*5

5PCS !! 30мм Сребрен клуч синџир Срцето магнетни стакло locket keychains лебди шарм locket Цинк Легура LSFK10*5

 
DEN 705.60
DEN 564.00

Стока
Во продавницата


Модерен дизајн и висок квалитет
Материјал : Стакло+Цинк Легура
Боја : Сребрена
Количина за овој оглас : 5 PCS
Состојба : Нова
Употреба : Промотивни подароци,сувенири
Тип : Занает Сувенири
Место на Потекло : Кина (копно)


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
diylocket
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LSFK10*5
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Класичен
Материјал:
Стакло+Цинк Легура
Количина:
5pcs
боја:
Сребро.

Поврзани производи