• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]SPRAGUE axial 75UF 16V--20pcs/многу

[БЕЛА]SPRAGUE axial 75UF 16V--20pcs/многу

 
DEN 1538.88
DEN 1247.00

Стока
Во продавницата


SPRAGUE axial 75 UF 16 V Дијаметар : 0.8 mc висина : 2.1 mc


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Структура:
Тример Capacitor
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи