• Цената е намалена.
  • Свеж
Toyota camry копче за замена, автомобил копче за 2005-2012 433.92 MHZ 3 копчето W-П-V за тојота круна,автомобил алармот,бесплатен превозот

Toyota camry копче за замена, автомобил копче за 2005-2012 433.92 MHZ 3 копчето W-П-V за тојота круна,автомобил алармот,бесплатен

 
DEN 1583.52

Стока
Во продавницата


Toyota camry копче за замена, автомобил алармот,бесплатен превозот,
автомобил копче за 2005-2012 433.92 MHZ 3 копчето W-П-V,
за camry круна reiz yaris е корола highlander;
Пакет листата :
1pcs x 2005-2012 433.92 MHZ 3Б W-П-V за Тојота
се обезбеди одобрението за промет на големо.
Бесплатен Превозот : Стандард Рамна Стапка На Превозот Услуга
Проценето време на испорака : 7-15 работни дена.
Тежина : 0.2 KG ( 0.44 LB ) Пакет : 3.5 см*3cm*0.5 cm ( Инчи : 1.38*1.18*0.2 )
Ако вашиот пакет испорачуван Експрес Испорака, ве молиме да ни даде валидна испорака телефонски број,
и, исто така, целосна и точна превозот адреса.
Брз detial
Тип : Далечинско ентериер
Број на модел : 54003 ES
акции : во парк
Квалитет : Најдобри
Испорача : Брзо
MOQ : 1pcs
Цена : Пониска од пазарната конкурентна
Рок на плаќање : банкарски трансфер , Western Union , Paypal
Пакување & Испорака
Пакување Детална : стандард пакување во тетрапак
Испорака Детална : Испорака во рок од 4 дена по плаќање на успех
Спецификации
1.Висок квалитет
2.Најдобра цена
3.Достапни за промет на големо
4.Брза Достава
5.добри по-продажбата на услугата
Refound &замена
1.Ние обезбедуваме 1year warrantly.
2.Доколку ставката што сте ја купите од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.
3.Ако предмети е дефектен, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
4.Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена
5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците настанати
Главниот производ


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Напон:
5V
Име На Модел:
ES54003
Објектот Ширина:
30mm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
35mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Висина:
5mm
Бренд Име:
MINO ENSMY
Специјални Функции:
добро
боја:
како фото шоу
Фреквенција:
433.92 MHZ

Поврзани производи