• Цената е намалена.
  • Свеж
Топла Продаде Bluetooth Спортски Слушалки Преносни Neckband Безжични Слушалки Слушалките Auriculars

Топла Продаде Bluetooth Спортски Слушалки Преносни Neckband Безжични Слушалки Слушалките Auriculars

 
DEN 1199.52
DEN 1080.00

Стока
Во продавницата


Напомена :
Овој производ без мало кутија,но ќе доаѓаат со целосна опрема.
Ако сакате производот да дојде со мало кутија,pls .
Функција :
Количка за дизајн,Компактна Конструкција и носи многу удобен,лесно за чување и носат
Хуманизирано дизајн, висат на ушите, слободно да спортуваат
Стерео и јасен глас квалитет, поддржува телефонски повици одговарање и слушање музика
Лесно префрлување помеѓу музиката и повици, ти никогаш нема да пропуштите повик
Гласовен потсетник на англиски јазик
Дојдовни број известување
6-та генерација на CVC редукција на шум
Поддржуваат 3-начин конференција
Волумен прилагодливи
Поддршка претходната и следната песна
Технички индекс :
Одговараат со : V4.0
Поддршка : HSP HFP со A2 DP AVRCP
Фреквентен опсег : 2.4026 GHz - 2.480 GHz
Пренесување на моќ : Класа 2
Безжична работи растојание :
Полнење Време :
Време Во Мирување : >110 Часа
Време На Разговор : >12 Часа
Музика Време : > 10 Часа
Нето тежина : околу 40g
Пакет :
1 x Bluetooth Слушалки
1 x Мини USB кабел
1 x Упатство
Производот Се Покаже :
Задоволството На Клиентите
1) Ако не сте задоволни со производот кој сте го купиле за било која причина, ве молиме контактирајте со нас најдобар договор за враќање на производ, ние ќе рефундирање на вашите пари. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.(Превозот и Ракувањето со трошоците не се враќа.) Објектот мора да се врати во рок од 7 Дена откако ќе се примени на објект во нивната оригинална состојба. Купувачи одговорни за превозот цена. Ние најдобро се справи наплата на пари по примена на објектот во времето.
2) Ако имате било какви прашања или не сте задоволни со производот кој сте го купиле, ве Молиме контактирајте со нас пред да се размислува за напуштање на неутрални или негативни повратни информации,ние најдобро се справи не ги прифати сите неутрални или негативни повратните информации. Ние најдобро се справи ќе се обиде да го најдобри за решавање на проблемот што го имате.
3) Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот Информации
1) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
2) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
3) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да ви одговори што е можно поскоро.
4) Точка Обработка на Време : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
5) Ние не се одговорни за какви било царински давачки или увоз доход,но нарачки ќе биде испратен како подарок со пониска вредност прогласи.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута . Ви благодариме!


Карактеристики на производот

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,За Рутински канцелариска Работа,Микрофон,Поддржува музика,Безжични Слушалки,Преносни,За iPod,Bluetooth
Поддршка СТАН:
No
Линија Должина:
0.5 m
Активен Бучава Отказ:
No
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Времето на пазарот:
2017
Чувствителност:
108dB
Приклучок Тип:
Безжичната
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Број На Модел На:
A6
Водоотпорен:
No
Отпорот:
16Ω
Стил:
Neckband
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Бренд Име:
suicen
Безжична Тип:
Bluetooth
Пакет:
Нема мало поле
Употреба:
Мобилен Телефон
Со Микрофон:
Yes

Поврзани производи