• Цената е намалена.
  • Свеж
Замена за LUXMAN Д-322 D322 Радио CD Player Ласерски Глава Оптички Pick-up прозорци Блок Optique Поправка Делови

Замена за LUXMAN Д-322 D322 Радио CD Player Ласерски Глава Оптички Pick-up прозорци Блок Optique Поправка Делови

 
DEN 1440.00
DEN 1282.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Бренд Име:
Hekaseya
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Име На Модел:
LUXMAN Д-322
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
5*8
Големина На Дисплеј:
2.5
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.1kg

Поврзани производи