• Цената е намалена.
  • Свеж
20sheet 100pcs/лист 3мм&5mm МИКС Бисер GemSticker Бележник Свадба Картичка Услуги Покана Хартија, Занает Фото Албум Подарок Красат

20sheet 100pcs/лист 3мм&5mm МИКС Бисер GemSticker Бележник Свадба Картичка Услуги Покана Хартија, Занает Фото Албум Подарок Красат

 
DEN 960.00

Стока
Во продавницата


Опис
20sheet 100pcs/лист 3мм&5mm МЕШАВИНА БОЈА Бисер Налепници за Scrapbooking Свадба Фаворизира Покани Хартија Албум Подароци Декорации
1. Материјал : Бисер;
2. Боја : Мешани бои;
3. Големина : околу 3мм & 5mm;
4. Пакување : 100pcs/лист, 20sheets/многу.
КОРИСТЕТЕ ГО ВАШИОТ ИДЕИ, DIY ВАШИОТ ЖИВОТ ПРИКАЗНИ.. : )
3мм круг бисер 50pcs + 5mm круг бисер 50pcs : 100pcs/лист
1. Ние ќе испрати да регистрирана адреса која се покажува во Aliexpress; 2. Ние не сноси никаква царина или данок; 3. Општо земено, достапните превозот методи е како следново : DHL, EMS, UPS-от, FEDEX, итн. Ние ќе се потрудиме да изберете повеќето разумни еден за вас. Ако сакате да наведете една, ве молиме да ни кажете во прв пат. 4. Ако имате било какви други прашања кои имаат потреба од наша помош, ве молиме ни e-mail и во секое време. Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Ве МОЛИМЕ не двоумете се да контактирате со нас, ако сте задоволни со вашиот купи, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со вас. Ви благодариме!


Карактеристики на производот

Материјал:
бисер
Големина:
3mm 5mm
Пакување:
1sheet /поли торба

Поврзани производи