• Цената е намалена.
  • Свеж
вода за ладење 4kw вретено мотор 100mm дијаметар 220v или 380v 4000w гравирање машина вретено мотор

вода за ладење 4kw вретено мотор 100mm дијаметар 220v или 380v 4000w гравирање машина вретено мотор

 
DEN 18239.52
DEN 17328.00

Стока
Во продавницата


Почитувани пријатели, ве молиме забелешки :
Да Бразил, ние секогаш се користи со Кина пост околу 15-35days. да се пристигнале; Ако се бара за fedex или dhl брод, ве молиме pleave вашиот CPF не.!
Во Русија, ние секогаш се користат со Посебни воздух линии околу 15-35days. да се словени, ако се бара за ЕМС брод, апели се избере со EMS; ве молиме, напишете со вашето име и презиме, така што може да се добие на пакети успешно!
овој тип е GDZ100-4 спецификација ве молиме проверете подолу табела : Кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака со 220v или 380v
Нашите вретено мотор опис
Вретено тип :
ST105-3kw
1.Рев(rpm) :
24000
2. Моќност(kw)
4.0
3.Напон(V) :
220/380
4.Струја(A) :
8/12
5.Фреквенција(HZ) :
400
6.Кул :
ладат со вода
7.Подмачкување :
маснотии
8.collet(mm) :
ER20-A
9.дијаметар(mm) :
100


Карактеристики на производот

Поврзани производи