• Цената е намалена.
  • Свеж
Петар рен Diy дијамант сликарство рачно изработени крстот бод ѕидани Плоштадот смола Дијамант Мозаик Везови занаети Везана Снег Мачка

Петар рен Diy дијамант сликарство рачно изработени крстот бод ѕидани Плоштадот смола Дијамант Мозаик Везови занаети Везана Снег

 
DEN 622.56
DEN 336.00

Стока
Во продавницата

Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Честитки, можете да одат врамени до сега ! Работилница Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Производството Чекори 1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. За проследување клиенти, Ние исто така може да го користите "ZTO Експрес" за вашиот превоз, обично во рок од 30 дена може да се служи. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли.Разни модели (заокружување)
5. За Алатки Сет Содржи : Пинцети, правоаголна плоча, мали торби, налепници. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . меур торба за пакување ефект покажуваат
Б : Боја кутија за пакување ефект покажуваат
Опис : Различни големини за секоја слика, така што на различни кутии или торби меур.
2, Според боја код, изберете боја во чинија . Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Превоз : Нашите производи се од Кина.
Се препорачува причина
Се препорачува причина :
1. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.100% сосема нов
2.
3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа .Реална слика (задоволат побарувачката)
4. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас.
За Canvasv
Увезената нафта сликарство платно , симболи е многу јасно . Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Секој дијамант големина : 2. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена.
Петар рен Diy дијамант сликарство рачно изработени крстот бод ѕидани Плоштадот смола Дијамант Мозаик Везови занаети Везана Снег Мачка
Бренд : Петар рен
Крстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Име : Полн плоштад дијамант мозаик сликарство
Пакување метод : навивам
Дијамант Боја : 30-45 Бои
Дали рамка : Не ,n o имаат рамка во собата
Погоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија.


Карактеристики на производот

Големина:
20x30cm paper bags, 25x35cm paper bags, 30x45cm paper bags, 40x60cm Color box, 50x75cm Color box, 60x90cm Color box
Бренд Име:
Петар рен
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Крстот бод на Одлуки:
Плоштад смола честички колаж дупчење
ткаенина име:
Снег Мачка
ОДГОВАРА ЗА:
домаќинство Дневна соба,спална соба,ходникот
Ткаенина Тип:
Пластични Платно
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Поставете Тип:
Дома декорација
Крстот бод тип:
Дијамант Мозаик Diy Дијамант Вез за полнење Дијамант сликарство

Поврзани производи