• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]ОС оригинални 030 серија axial кондензатори 25v100uf волумен 6 * 12 вистински оригинални акции трговија на големо--100pcs/многу

[БЕЛА]ОС оригинални 030 серија axial кондензатори 25v100uf волумен 6 * 12 вистински оригинални акции трговија на големо--100pcs/многу

 
DEN 2404.80
DEN 1948.00

Стока
Во продавницата


ЗК оригинални 030 серија axial кондензатори 25v100uf волумен 6 * 12 вистински оригинални акции трговија на големо


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Структура:
Тример Capacitor
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи