• Цената е намалена.
  • Свеж
Reyann Зелена Аркадна Control Panel LED Осветлен Пакет Комплет , 1 x Joysticks, 10 x LED Осветлен Копчиња USB MAME DIY Проект

Reyann Зелена Аркадна Control Panel LED Осветлен Пакет Комплет , 1 x Joysticks, 10 x LED Осветлен Копчиња USB MAME DIY Проект

 
DEN 1823.52

Стока
Во продавницата


Оваа листа е за 1 Играч MAME DIY Проект.
*** Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена.Само да ни Оставите порака кога ќе се направи купување.Ако ви треба повеќе од 2 плеер на вашиот проект. Земја
Време на испорака Работни дена 5-10 11-15 16-20 21-25 26-45 >50 Календарски дена 5-12 13-19 20-28 29-35 36-50 >55 сад го Оценувате на пристигнување 9% 50% 35% 5% 1% Испраќање или враќање Канада, Австралија Стапка на пристигнување 4% 45% 43% 6% 2% Испраќање или рефундирање на Обединетото Кралство го Оценувате на пристигнување 7% 46% 44% 2% 1% Испраќање или рефундирање на Европа (се Исклучат велика БРИТАНИЈА) Стапка на пристигнување 2% 38% 45% 11% 4% Испраќање или рефундирање на Другите Стапка на пристигнување 3% 30% 48% 16% 3 Испраќање или враќање
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.Тоа е 100% Нула Одлагање! Можете да ги користите за да DIY свој аркадна машини. Не понуда, освен ако не се согласувате. Енкодерот може да обезбеди 5 V моќ за LED Копчиња. Комплет е за 2 Плеер DIY.Reyann Зелена Аркадна Control Panel LED Осветлен Пакет Комплет , 1 Joysticks, 10 LED Осветлен притисни Копчиња USB MAME DIY проект
Ние можеме да снабдување 5 различни бои за џојстик и да се притисни на копчето.
*** Предмети се испраќаат користејќи Воздухопловната, која се постигне повеќето земји во рок од 10 до 25 работни дена. Податоците за LED Копчето е како подолу : [3] Нула Одложување LED USB Енкодер енкодерот може да работи совршено и на Windows систем без никакви драјвери.
*** Item цена, Превозот и ракувањето се не може да се преговара. Ако не примите објект по 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Ние можеме да снабдување 5 Боја за џојстик и да се притисни на копчето.Нема потреба да ги додадете овие делови. Секој Играч на проектот ќе вклучувајќи 1 x Нула Одложување USB Енкодер,10 x 30ММ LED Осветлен Копчиња за Борба Копче,1 х 8 начин Професионална Борба Stick & сите жици е потребно.00 на превозот етикета и ако купите повеќе од 1 колекции ве молиме дозволете ни да знам колку вредност треба да пишуваме.Само да ни оставите порака.Ако ние не добиете порака пред ние брод на стоки надвор.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
*** Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.Ве молиме изберете квантитетот. *****Контакт со Нас на : ***** Ако имате било какви прашања,е-мејл мене секое време! *****Политика на враќање : ***** * * Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн.Па нема потреба за да додадете адаптер за снабдување на енергија за LED Копчиња.Ние ќе брод Комплет ЗЕЛЕН за оваа листа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
в) Обично ние само пишуваат вкупната вредност пониска од $20.Секој Енкодер има свој USB Кабел за податоци,Така што не ќе имате било какви ефективни за друг играч.
Во САД Објектот испратени од Кина Пост ЕМС Меѓународни e-Пакет, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 20 работни дена за САД,Австралија и Обединетото Кралство .Или можете да ги изберете боите кои ние сме подготвени како на сликата покажува до вас. Поврзете Опис : Производот ги покажува : Она што е во Пакет? 1 x Нула Одложување LED USB Енкодер одбор 1 x USB Кабелот 1 x 5pin Кабел за Џојстик 10 x 3 Pin Жица кабли за LED Копчиња (2.8 MM Терминал) 1 x 5 Pin 8-Начин Џојстик 10 x 30ММ LED Осветлен Push Копчето 1 x Инсталирате Опис На контролорот и жица на овој проект се надгради, ве молиме погледнете на следната слика, ви благодариме! *****Испорака : *****
*** Ние Брод на Светот.


Карактеристики на производот

Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
Ре-1P-LED-DIY
Бренд Име:
Reyann
Тип:
Улица Кошарка & Бокс
боја:
Зелена
is_customized:
Yes

Поврзани производи