• Цената е намалена.
  • Свеж
Камерата Поправка и Замена на Делови ZR700 ZR800 ЕКС-ZR800 ЕКС-ZR700 леќа група за Casio

Камерата Поправка и Замена на Делови ZR700 ZR800 ЕКС-ZR800 ЕКС-ZR700 леќа група за Casio

 
DEN 858.24
DEN 772.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
за casio
Број На Модел На:
ZR700 ZR800 ЕКС-ZR800 ЕКС-ZR700

Поврзани производи