• Цената е намалена.
  • Свеж
1x 9in1 Кунг фу Кафе Чај Set-400ml Apple Форма Чаша Чај Тенџере со Нерѓосувачки Челик Infuser & Филтер Капак +4* 70ml Кригла +4* Чинијата

1x 9in1 Кунг фу Кафе Чај Set-400ml Apple Форма Чаша Чај Тенџере со Нерѓосувачки Челик Infuser & Филтер Капак +4* 70ml Кригла

 
DEN 1808.64
DEN 1555.00

Стока
Во продавницата

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Чај Set-13.5fl.мл/400ml Стакло Teapot&Нерѓосувачки челик Infuser+4*Првенство+4*Чинијата Вклучуваат : ** 1 x 13.5 fl.мл/400ml Apple Форма Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Филтер & Капак ** 4 x 2.36 fl.оз 70ml Јасна Топлина-Отпор Чаша Чај Кригла ** 4 x Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии 1 PC 13.5 fl.мл/400ml Apple Форма Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Филтер & Капак Вклучуваат : ** 1 x 13.5 fl.мл/400ml Apple Форма Стакло Teapot w/Нерѓосувачки челик Филтер & Капак ** 1 x Пакет Специфики : ** Тип : Teapot ** Производ компонента : Капак+Внатрешен сад+Телото ** Боја на каросеријата : Јасна ** Тело Материјал : Стакло ** Капакот & Внатрешна сад Материјал : не ' Рѓосувачки челик ** Земја на Производство : Кина ** Модел : Цврсти ** Капацитет : 16.9 fl.мл/500ml ** Технологија : Прирачник дува ** Имајќи температура : Минус 20 степен целзиусови степени-150 степен целзиусови степени ** Вкупна Висина : 4.72 инчен/120mm ** Горниот Дијаметар : 3.15 инчен/80mm ** Дното Дијаметар : 3.15 инчен/80mm ** Макс. Дијаметар : 4.72 инчен/120mm 4 парчиња 2.36 fl.мл/70ml Јасна Топлина-Отпор Стакло Чаши Чај Вклучуваат : ** 4 x 2.36 fl.мл/70ml Јасна Топлина-Отпор Стакло Чаши Чај Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 2.36 fl.мл/70ml ** Висина : 1.97 инчен/50mm ** Горниот Дијаметар : 2.56 инчен/65mm ** Дното Дијаметар : 1.38 инчен/35mm ве Молиме прочитајте ја големината на овој чинијата јасно пред да купите. 4 * Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии Вклучуваат : ** 4 x Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии Специфики : ** Материјал : Стакло ** Горниот Дијаметар : 3.54 инчен/ 90mm ** Дното Дијаметар : 1.38 инчен/35mm ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. 3. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Такси превозот обвинети се неповратните. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Број на Корисници:
4
Материјал:
Стакло и Метал ( Нерѓосувачки Челик )
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1x 13.5 fl.мл/400ml Apple Форма Teapot со Нерѓосувачки челик Филтер Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
4 x 2.36 fl.оз 70ml Јасна Топлина-Отпор Стакло Чаши Чај
Вклучени Teacup Чинијата :
4 x на Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии
is_customized:
Yes
Број на Корисник:
4
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.

Поврзани производи