• Цената е намалена.
  • Свеж
за 28cm прекрасна писе светло жолта мачка кадифен играчки мека кукла подарок w6023

за 28cm прекрасна писе светло жолта мачка кадифен играчки мека кукла подарок w6023

 
DEN 1104.00
DEN 574.00

Стока
Во продавницата


објектот е околу 28 см кадифен играчки , едно парче
1 cm =0.3937 инчен
имаме четири големини : 28cm 40cm, 45см, и 60см
должината не вклучува опашка должина .
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате ги со себе од продавница .
ние брод објекти на светот.
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .
27415332762 38994934845


Карактеристики на производот

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект:
Животни
Пополнување:
PP Памук
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Животни:
Мачки
Димензии:
60см
Големина:
30-50cm
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пол:
Унисекс
боја:
Светло Жолта
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
t55
Форма:
Животните
Тема:
Играчка

Поврзани производи