• Цената е намалена.
  • Свеж
Бренд за машка долна облека Од Чист Памук Мажите Панталони Pyjamas Дома Човек Зимски Панталони Топло Mens Singlet долна облека за Мажи Боксери

Бренд за машка долна облека Од Чист Памук Мажите Панталони Pyjamas Дома Човек Зимски Панталони Топло Mens Singlet долна облека

 
DEN 432.00
DEN 380.00

Стока
Во продавницата


Бренд за машка долна облека Од Чист Памук Мажите Панталони Pyjamas Дома Човек Зимски Панталони Топло Mens Singlet долна облека за Мажи Боксери
Две големо изненадување
Ќе Добиете бесплатна мали специјален подарок со Кинески charcteristics ако
оу купи Три парчиња или повеќе.
долго џонс Хоризонтално без големината на measred затегнувачка ( грешка 2cm ) S половината раб широк 31 * 2 панталони долго 86cm М половината broadbrimmed 33 * 2 панталони долго 88cm L половината раб широк 36 * 2 панталони долго 90cm XL половината раб широк 38 * 2 панталони долго 92cm
Како да се цел
1.Изберете вкупната големина и боја
2.Пополнете ги купите пакет количество - 1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да ја плати
ако ги плати без leaveing детали или не feekback на нашите распрашува за е-пошта,пратката ќе биде во очекување на
Квалитет
Ние се обидуваме се потрудиме да ви понуди на највисок квалитет и по разумна цена.
Акции
Недостаток за некои одредени ставки ќе се случи повремено поради топла продаде. Би сакале да имаат разбирање за да се реши преку комуникација.
ПРЕВОЗОТ
Ние обезбедуваме international shipping(e Packet /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ) воздухопловната со следење на број, околу .5– 10 дена (Кина Пост ќе биде побавно)
*Белешки
·Ве молиме да се чита над сите еснаф линија пред цел. Секое плаќање значи и прифаќање за тоа.
·Го ценат, ако може да остави ни повратни информации по добивањето на предмети. Повратните информации се важни за вистински продавачот.
·Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние веруваме дека било разлики може да се реши преку добра комуникација.
· Ние го НЕГУВА СЕКОЈ КУПУВАЧ. Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе бидеме повеќе од среќни да присуствуваат на вас.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Долго Џонс
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
PS-2016 година-326
Бренд Име:
PYONGRAINS

Поврзани производи