• Цената е намалена.
  • Свеж
Малата Сирена Принцезата Ариел Розев Фустан Cosplay Костим За Возрасни Жени Ноќта На Вештерките Партија Сопствени Направени Бесплатен Превозот

Малата Сирена Принцезата Ариел Розев Фустан Cosplay Костим За Возрасни Жени Ноќта На Вештерките Партија Сопствени Направени Бесплатен

 
DEN 4315.20
DEN 3797.00

Стока
Во продавницата


Објектот спецификација Состојба : Нов Бренд Повод : Cosplay Материјали : Сатен Големина : S/M/L/XL /Сопствени Направени Боја : (Како на Сликата Покажува) Точка вклучува : Фустан+Petticoat Овој костим може да биде нарачана ,Ако сакате да го прилагодите ! ве молиме изберете една големина ,и кажете ни ја вашата висина ,биста ,половината ,рамо и хип ,ви благодариме
Плаќање :
1.ние прифаќаме сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам
2.ние ќе го организира превозот откако ќе се направи исплата ,ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата успех пред да се затвори страница .
Превозот :
1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како ЕМС.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $200.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса.
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $200.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра $20.00 поштенски
Се врати и Повратни информации :


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Малата Сирена
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Број На Модел На:
a579
Бренд Име:
Zebran Zheng
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Ариел
Материјал:
Сатенски
боја:
Пинк
Големина:
S,M, L, XL, one Size
Стил:
моден стил
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Материјал:
Сатенски
Должина На Ракав:
Целосна
Извор:
Малата Сирена Ариел

Поврзани производи