• Цената е намалена.
  • Свеж
YTK 500 g замав од нерѓосувачки челик, електрични медицина мелница мил мал ultrafine прав машина

YTK 500 g замав од нерѓосувачки челик, електрични медицина мелница мил мал ultrafine прав машина

 
DEN 6960.00

Стока
Во продавницата


500 g замав од нерѓосувачки челик, електрични медицина мелница мил мал ultrafine прав машина Модел : RHP-500 A Предмет : RHP-500 A 1 високо-брзина на мотор : тенка и висока брзина, серијата на модели се ултра-висока-брзина на мотор, силна моќ за да се осигура дека на финост на мелење и брзина. 2 нема фиксно место без ограничувања : мали димензии, мала тежина, компактни структура, без вибрации, без фиксен, на тој начин обезбедување на слободен да ги користи во секоја прилика. 3 висока безбедност перформанси : добро безбедност перформанси, нема прашина, ниско ниво на косата, лесно да се чистат, бидејќи серијата е наизменична мелење машина, така што неговата дробење комора се целосно затворени во една од не ' рѓосувачки челик резервоарот структура за да се обезбеди остварување на горенаведените карактеристики, 4 широка примена : широк опсег, растителни влакна, висока цврстина, висока цврстина материјали, како што се лековити билки, витамини, минерали, да ги исполнуваат добра катастрофален ефект. 5 добри ракување перформанси : ракување и добри перформанси, финост може да се прилагоди, како може да се врши во секое време отворање и затворање на работа, па цел за контрола на финост на мелење со контролирање на должината на времето.
Методи За Плаќање
Овие плаќања на T/T, L/C, Western Union, Paypal се прифатени. Ако имате било каков проблем со плаќањето, ве молиме оставете порака за нас.
Логистика
DHL, EMS и ПРОЗОРЦИ, Fedex се нашиот избор. Ако преферирате други сигурен испорака компанија. Ве молиме оставете порака за нас.
Следење На Број
Следење на број ќе биде известен во рок од 2-3 работни денови по достава на стока. Ако имате било каков проблем со тоа, ве молиме оставете порака за нас.
Повратни информации
Сите коментари, предлози се прифаќаат. Ние ќе биде многу благодарен за вашата позитивни стапалки лево во нашата компанија. Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме оставете порака за нас.
Наплата
Било каква штета или недостиг на нашите производи кога примате вашите предмети. Ве молиме да се земе некои фотографии за сведок. Ние ќе се справи со неа во рок од 24 часа. Често, ќе испрати нов дел на предмети за алтернативни и тешки оштетувања, Пред наплата е прифатена, ве молиме оставете порака за нас.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
YTK

Поврзани производи