• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот,Авто transponder чип,ID44 Чип празно PCF7935AA, pcf7935 transponder чип,10pcs/многу

Бесплатен превозот,Авто transponder чип,ID44 Чип празно PCF7935AA, pcf7935 transponder чип,10pcs/многу

 
DEN 1708.32

Стока
Во продавницата


Бесплатен превозот,Авто transponder чип,
ID44 Чип празно PCF7935 AA, pcf 7935 transponder чип,10pcs/многу
Пакет листата :
10pcs x ID44 Чип празно PCF7935 AA
се обезбеди одобрението за промет на големо.
Бесплатен Превозот : Стандард Рамна Стапка На Превозот Услуга
Проценето време на испорака : 7-15 работни дена.
Тежина : 0.1 КГ ( 0.22 LB ) Пакет : 2cm*2cm*0.5 cm ( Инчи : 0.79*0.79*0.2 )
Ако вашиот пакет испорачуван Експрес Испорака, ве молиме да ни даде валидна испорака телефонски број,
и, исто така, целосна и точна превозот адреса.
Брз detial
Тип : Авто transponder чип
Бренд Име : MINO ENSMY
Број На Модел :
акции : во парк
Квалитет : Најдобри
Испорача : Брзо
MOQ : 10pcs
Цена : Пониска од пазарната конкурентна
Рок на плаќање : банкарски трансфер , Western Union , Paypal ,ТТ
Пакување & Испорака
Пакување Детална : стандард пакување во тетрапак
Испорака Детална : Испорака во рок од 3 дена по плаќање на успех
Спецификации
1.Висок квалитет
2.Најдобра цена
3.Достапни за промет на големо
4.Брза Достава
5.добри по-продажбата на услугата
Refound &замена
1.Ние обезбедуваме 1year warrantly.
2.Доколку ставката што сте ја купите од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.
3.Ако предмети е дефектен, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
4.Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена
5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.
Главниот производ


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Напон:
5V
Бренд Име:
MINO ENSMY
Објектот Должина:
1cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Име На Модел:
PCF7935AA
Објектот Висина:
0.3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
добро
Материјал Тип:
јаглерод Објект
Објектот Тежина:
0.1kg
is_customized:
Yes

Поврзани производи