• Цената е намалена.
  • Свеж
Поздравниот guard фендер кал размавта mudguard за фолксваген за Фолксваген новиот touareg план за 2011-2015 4pcs по поставување

Поздравниот guard фендер кал размавта mudguard за фолксваген за Фолксваген новиот touareg план за 2011-2015 4pcs по поставување

 
DEN 2671.68
DEN 2458.00

Стока
Во продавницата

Можете исто така да ги пратите овој превозот број во Пост веб-сајтот на вашата земја по оваа точка ја остави кина царината.лесно да се инсталира. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако овој објект е оштетен или скршен во превозот процес. Како да се врати? Ние прифаќаме да се врати оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие.
Како да се Платат? 1.Направени на стр.
Поздравниот guard фендер кал размавта mudguard за "фолксваген" за "Фолксваген" новиот touareg 4pcs по поставување
Опис : 1. За Давачки и Царинење Трошоци Како што знаеме,царинските давачки и данок треба да се плаќа за секоја предмети ако објектот е отворен и се прегледуваат од страна на царината во вашата земја. тогаш ние ќе направи како што ти рече. Ако тоа е тешко за вас да се добие плаќање од странство,можете да побарате од нас да навредуваат нова,а потоа ние ќе ви ги даде нов следење на број. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро. Како да се вратат? 1. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад. Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство.4 компјутери по собата . Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате. Ако сакате ни да ви помогне да се намали царинската такса, ве молиме контактирајте не и кажете ни колку вредност треба да бидат означени на фактурата. Како што знаеме,alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет. Ако сакате да ни испратите друга адреса, ве молиме промени точна адреса во aliexpress пред да плаќаат.Ние само ја прифати alipay на aliexpress, можете да платите со кредитна количка, тоа не е проблем.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако оваа ставка може да не се користи добро, но ве молиме да се опише детали зошто тоа не е се користи и со фото и видео прво. можете да ги пратите овој превозот број во 3-5 работни дена подоцна во Кина Пост веб-сајт. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Повратна информација Може да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата со ОПРАВДУВАЊЕ ако не можете да добиете оваа точка на крајот.тоа е одговара за "Фолксваген" новиот touareg план за 2011-2015. Не грижете се за ништо. Ако не можете да ја најдете, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви даде детали од нашата адреса. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање на ред. Ние сме среќни да го направи додека не сте задоволни.
Добредојдовте на нашата продавница. Нашиот објект е 100% исто како опис. Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други давачки. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака. Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress, па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса. Ако не примите објект, или тоа е оштетените,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа. Тоа не е проблем. Како да се достави? Ние само бродот на објектот на адреса на aliexpress. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Големина,Боја, Пакети, Телефонски Број,итн. Доколку предметот се враќа во нас како последица на купувачот одбие да плати тие трошоци,ние не би го испрати при вас повторно, освен ако купувачот го заврши оние такси. Како да се песна? Ние ќе им понуди на превозот број за вас, откако ќе го испрати предметот до вас.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Име На Модел:
1664
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Бренд Име:
MyHung
Вид На Налепница:
Други
Налепница Сместување:
Багажникот
Материјал Тип:
Мека пластика
категорија:
автомобил фендер покрие mudguards

Поврзани производи