• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот Нови пристигне Памук Целосна Ракав одбиеме Polka Точка Парови Сива Боја Homewear Поставува

Бесплатен Превозот Нови пристигне Памук Целосна Ракав одбиеме Polka Точка Парови Сива Боја Homewear Поставува

 
DEN 2016.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Шаблон Тип:
Polka Dot
Бренд Име:
YEYAN
Материјал:
Памук
Должина:
Full Length
Сезоната:
Есен
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
485828752
Ткаенина Тип:
Плетени
Боја Стил:
Од тебе

Поврзани производи