• Цената е намалена.
  • Свеж
бесплатен превозот за возрасни е speed ролери боја градот се кандидира чевли школка без рамка и тркала

бесплатен превозот за возрасни е speed ролери боја градот се кандидира чевли школка без рамка и тркала

 
DEN 11952.00

Стока
Во продавницата


ДОБРЕДОЈДОВТЕ СРЕЌЕН ЗОНА
Име : Speed ролери чевли школка
Големина на : Внатрешен должина
#33 21.5 cm
#34 22.0 cm
#35 22.5 cm
#36 23.0 cm
#37 23.5 cm
#38 24.0 cm
#39 24.5 cm
#40 25.0 cm
#41 беа 25,5 см
#42 26.0 cm
#43 26.5 cm
#44 27.0 cm
#45 27.5 cm
Пред купување, ве молиме контактирајте ме за потврда на големина и боја.
Појавување за конференцијата :
Драги пријатели, кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за големината ви треба. Ви благодариме.


Карактеристики на производот

боја:
Бела
Број На Модел На:
#43
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи