• Цената е намалена.
  • Свеж
Trulinoya 24pcs/многу Риболов Црви 12cm 3.5 g Мека Мами Црв Риба Мека Мамки за Риболов Намамат Крап Риболов Мамка Бесплатен Превозот

Trulinoya 24pcs/многу Риболов Црви 12cm 3.5 g Мека Мами Црв Риба Мека Мамки за Риболов Намамат Крап Риболов Мамка Бесплатен Превозот

 
DEN 545.76
DEN 355.00

Стока
Во продавницата

Trulinoya 24pcs/многу Риболов Црви 12cm 3.5 g Мека Мами Црв Риба Мека Мамки за Риболов Намамат Крап Риболов Мамка Бесплатен Превозот answer : ___________________________ Note : Сите мами ќе бидат испратени случајно! Ви благодариме! Карактеристики : 1. Бренд : Trulinoya 2. Тип : Мека намамат 3. Боја : 3 бои се на располагање, Како што се слики ги покажуваат, не може да биде благо боја разлика. 4. Должина : 12cm/pc 5. Тежина : 3.5 g/pc 6. Лесно да се биде catched од риба 7. Погоден за оние рибарите и жени кои сакаат да се врзуваат своите мами. Тоа е исто така лесно да го новак пакетот вклучува : 24pcs мека мами
Цена : $20.98 Цена : $12.62 Цена : $6.79 Цена : $7.79 Цена : $9.59 Цена : $7.00


Карактеристики на производот

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Лажни Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
TSURINOYA
Број На Модел На:
SL025
Должина:
12cm/pc
Тежина:
3.5g/pc
Тип:
мека намамат
боја:
Како што сликите покажуваат
is_customized:
Yes

Поврзани производи