• Цената е намалена.
  • Свеж
T0591 T0592 T0593 T0594 T0595 T0596 T0597 T0598 T0599 оштетени компатибилни, мастило касети за перо фото 2400

T0591 T0592 T0593 T0594 T0595 T0596 T0597 T0598 T0599 оштетени компатибилни, мастило касети за перо фото 2400

 
DEN 1055.52
DEN 929.00

Стока
Во продавницата

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Изберете "Одржување" и тогаш изберете "Мастило замена.
Превозот
I. Чекајте околу 2 1/2 минути за печатач за да се вратите на печатач главата т о подготвени позиција, и да се премиер на кертриџ за употреба пред печатење. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.


Карактеристики на производот

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
боја:
C,K,LC,LM,M,Y
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
T0591-T0599

Поврзани производи