• Цената е намалена.
  • Свеж
Tangpan 50pcs 15mm Круг Искра Кристално На Одделение Кристал Лента Тока Лизгачот Свадба Декорација

Tangpan 50pcs 15mm Круг Искра Кристално На Одделение Кристал Лента Тока Лизгачот Свадба Декорација

 
DEN 1098.72

Стока
Во продавницата

Фенси и glittery срце-форма на слајд токи Украсени со круг на пенливи rhinestones Совршен за декорација на свадба, лакови за коса, кукла облека, карти, scrapbooks, подарок кутија, итн. Може да додадете еден допир на елеганција на вашиот предмети Големина (L x W ) : Тркалезна Форма едно : Прибл.15mm , Средината Пол : 8mm; Материјал : Сребро позлата железо и кристал Боја : Сребрена


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Rhinestones
Техника:
Обложени
Материјал:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
Станот
Број На Модел На:
tangpank
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes
Големина:
15mm

Поврзани производи