• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот на brazed дијамант сечење диск brazed дијамант grooving сечење нож со specificaitions as100*20*2.0*5.0 мм

Бесплатен превозот на brazed дијамант сечење диск brazed дијамант grooving сечење нож со specificaitions as100*20*2.0*5.0 мм

 
DEN 239.52

Стока
Во продавницата

Спецификација На Производот :
100*20*2.0*5mm brazed сечење диск за сечење на мермер/гранит/плочка/керамика итн
Апликација за :
Погодни за сечење на разни тешко неметални материјали, како Стакло/акрилик/плочка/proceilin итн, исто така може да се користи за сечење на мермер,гранит, керамички,тешко конкретни и тули итн. Се користи со вода за ладење за да се намали температурата и прашина&бучава
Производи покаже :
Пакет :
1pc во хартиена кеса или меур торба со ленти
10pcs во хартиена кутија
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.Ние ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша за Ali Express,ако сакате да го промените,pleasenotic нас однапред .
Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата. И јас ќе се обезбеди следење на број за секоја цел. Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност . Со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку царината,јас може да го прогласам за тоа како "подарок" со помала вредност.Ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор.Но јас ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат. Всушност,јас, исто така, сакаат добра за да биде испорака наскоро,па секој купувачот ќе бидат задоволни со мојата услуга.Но брзината на Кина пост е надвор од мојата контрола. Ако не го добиете вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да побара од мене да се прошири датумот на породување.Ви благодариме за вашата поддршка.
Повратни информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако ви се допаѓа мојот објекти и услуги. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
Политика За Наплата :
Ако ја добиете вашата точка, но не се задоволни со тоа,Вие може да го врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.ИЛИ НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и купувачот МОРА да ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број, и специфична причина за враќање.


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Големина:
100*2.0*20*5mm
Сечилото Материјал:
дијамант
По завршувањето:
Други
DIY Материјали:
Облицовка
Број На Модел На:
В. Џ.-BDB110020002
Дијаметар:
100mm
Арбор Големина:
20
слој ширина:
5mm
Дебелина:
2.0 mm

Поврзани производи