• Цената е намалена.
  • Свеж
Shinco СДП-1720 СДП-1280A СДП-1901B DVD Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

Shinco СДП-1720 СДП-1280A СДП-1901B DVD Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

 
DEN 902.40
DEN 821.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Специјални Функции:
Радио Тјунер,DVD Плеер
Бренд Име:
Hekaseya
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Од Моќ:
24W
Име На Модел:
СДП-1720
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
5*8
Големина На Дисплеј:
2.5
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.1kg

Поврзани производи