• Цената е намалена.
  • Свеж
Бренд Нови SCD-50T SCD-T200C Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

Бренд Нови SCD-50T SCD-T200C Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

 
DEN 960.00
DEN 854.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Специјални Функции:
Радио Тјунер,DVD Плеер
Објектот Големина:
5*10
Бренд Име:
Hekaseya
OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
SCD-50T
Резолуција:
800*480
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Тежина:
0.15kg

Поврзани производи