• Цената е намалена.
  • Свеж
OF084S на филтерот за Масло се препорачува за HFC/РОЕ системи наместо на поединечните масло strainers, каде филтрација само е потребно.

OF084S на филтерот за Масло се препорачува за HFC/РОЕ системи наместо на поединечните масло strainers, каде филтрација само е

 
DEN 556.80
DEN 529.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип:
Клима Уред Делови
Примена:
Индустриски
Број На Модел На:
OF084S
сертификација:
CCC
Тип:
филтерот за масло

Поврзани производи