• Цената е намалена.
  • Свеж
Висок Квалитет за Тојота оригиналниот далечински внатрешни работи 2 копчето 433MHZ Бесплатен превозот

Висок Квалитет за Тојота оригиналниот далечински внатрешни работи 2 копчето 433MHZ Бесплатен превозот

 
DEN 1372.32

Стока
Во продавницата


Висок Квалитет за Тојота оригиналниот далечински 2 копчето 433 MHZ 2013 година користите во хонг конг TW Тајланд Бесплатен превозот
Пакет листата :
1pcs x за Тојота оригиналниот далечински 2 копчето 433 MHZ
се обезбеди одобрението за промет на големо.
Бесплатен Превозот : Стандард Рамна Стапка На Превозот Услуга
Проценето време на испорака : 7-15 работни дена.
Тежина : 0.2 KG ( 0.44 LB ) Пакет : 3.5 см*3cm*0.5 cm ( Инчи : 1.38*1.18*0.2 )
Ако вашиот пакет испорачуван Експрес Испорака, ве молиме да ни даде валидна испорака телефонски број, и, исто така, целосна и точна превозот адреса.
Брз detial
Тип : Далечинско ентериер
Број на модел : ES54021
акции : во парк
Квалитет : Најдобри
Испорача : Брзо
MOQ : 1pcs
Цена : Пониска од пазарната конкурентна
Рок на плаќање : банкарски трансфер , Western Union , Paypal
Пакување & Испорака
Пакување Детална : стандард пакување во тетрапак
Испорака Детална : Испорака во рок од 4 дена по плаќање на успех
Спецификации
1.Висок квалитет
2.Најдобра цена
3.Достапни за промет на големо
4.Брза Достава
5.добри по-продажбата на услугата
Refound &замена
1.Ние обезбедуваме 1year warrantly.
2.Доколку ставката што сте ја купите од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.
3.Ако предмети е дефектен, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
4.Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена
5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците настанати
Главниот производ


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Бренд Име:
MINO ENSMY
Име На Модел:
ES54021
Објектот Ширина:
30mm
Материјал Тип:
Пластични
Напон:
12V
Објектот Должина:
35mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
5mm
Специјални Функции:
добро
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
како фото шоу
Место на Потекло:
Кина
Фреквенција:
433Mhz
is_customized:
Yes

Поврзани производи